Houtsnede uit 1985 van Guillaume Le Roy. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar. Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede.
Kunstenaar: Guillaume Le Roy Techniek: Houtsnede Oplage: 110/190 Gesigneerd: Linksonder Ingelijst: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 69 x 48 cm Afmeting blad (HxB): 100 x 65 cm Conditie Werk: Zeer goed
Gezien de dikte van het papier en het formaat van het werk is verzenden per post niet mogelijk.
Goed
Goed, het werk heeft een knikje in het papier (zie laatste foto)
koeriersdienst