Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Na de bijzondere houtsnedes van vorige veiling nu nogmaals een Guillaume Le Roy houtsnede . Deze keer een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donkerbrui ( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint-
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 10-2-2018 om 16:05 |
Eindtijd | 6-9-2018 om 9:53 |