Denny Jacobs - 2 naakte vrouwen
Frans Lebret - Liggend schaap - Penseeltekening
Villeroy en Boch - Kop en schotel (4) uit de Cottage Country Collection
Val-Saint-Lambert - Geslepen glazen vaas - Art Deco
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
De feestmaand met Sint en Xmas staat bijna voor de deur en wat is er dan beter dan een mooi kunstwerk te geven. Daarom deze week de mooiste Guillaume Le Roy houtsnede die mij bekend is . Deze keer een compositie in blauw zwart tinten. Speels en sterk van compositie zoals zoveel van Le Roy's werk .Ook deze groot formaat houtsnede op speciaal papier . Deze houtsnede is in 1983 gemaakt in een serie die werd bepaald door levendige , maar tegelijk ook aardse kleuren. Nieuwstaat conditie .Oplage 20 ex. genummerd 15/20 en gesigneerd in potlood.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede
jaar : 1983
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 20 ex.
genummerd : 15/20
formaat : 93 x 63 cm.
Conditie: mint
Conditie | Nieuwstaat | ||
Wonderschone houtsnede door Guillaume Le Roy uit 1983, genummerd en gesigneerd | |||
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 15-12-2020 om 13:43 |
Eindtijd | 27-4-2021 om 13:46 |