Guily Joffrin (1909 - 2006) Zittend naakt - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 150

Guily Joffrin (1909 - 2006) Zittend naakt - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 150 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Guily Joffrin (1909 - 2006) Zittend naakt - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 150 kopen? Bied vanaf 45!Guily Joffrin (1909 - 2006) Zittend naakt - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 150 kopen? Bied vanaf 45!Guily Joffrin (1909 - 2006) Zittend naakt - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 150 kopen? Bied vanaf 45!Guily Joffrin (1909 - 2006) Zittend naakt - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 150 kopen? Bied vanaf 45!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie lithografie vervaardigd door Guily Joffrin in een in potlood gesigneerde en genummerde oplage van 150 exemplaren waarvan dit nummer 3/150 is.
Op geschept ARCHES papier. Reliëf stempeltje in het papier; GG in cirkeltje.
Afmetingen; 44 x 33 cm.
Conditie is uitstekend.
Verzending aangetekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Centerfo
FA. (15)

456 verkochte items

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:24-06-2015 om 15:23
Eindtijd:01-07-2015 om 22:23

Robertjoost
1 jul. / 17:06
€ 45