3 prachtige werken ingelijst met passe partout in houten lijst, kan zo aan de muur.
Op de achterkant genummerd en hand gesigneerd door de artiest.
Editie van 200 stuks + 50 HC
Dit is exemplaar 180/200
Werk heeft geen glasplaat.
Uitgebracht voor de tentoonstelling van Erro in 1994 in het Palais des Congrés, onder patronage van Madame Claude Pompidou.
Met handgesigneerd certificaat van Pascale Le Thorel, commissaire d' exposition.
De IJslandse kunstenaar, geboren als Guðmundur Guðmundsson in 1932, is een popartiest in de lijn van Andy Warhol of Roy Lichtenstein. Als meester in de collagekunst knipt Erró afbeeldingen uit heterogene bronnen, van stripboeken tot mechanische catalogi, en maakt hij verrassende en zelfs grappige en verontrustende assemblages. Als geëngageerd kunstenaar aarzelt Erró niet om met zijn werken doelen te verdedigen die hem na aan het hart liggen, zoals de veroordeling van totalitaire machten, de oorlog in Vietnam of massaconsumptie.