Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981

Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981 kopen? Bied vanaf 399!
Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981 kopen? Bied vanaf 399!Gust Romijn - ingelijste abstracte olie- en krijttekening op board - 1981 kopen? Bied vanaf 399!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Gust Romijn (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel

Ingelijst abstract olie - en krijttekening op board van Gust Romijn. Jaar: 1981.  Afmetingen incl. lijst: h80 x b105 cm. Afmetingen werk: H75 x b100 m. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Er zitten oxifdatievlekjes in het werk.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

ZZABS

Starttijd:18-06-2017 om 10:46
Eindtijd:24-06-2017 om 20:46
Openingsbod€ 399
ObjectlocatieNaaldwijk, Nederland