Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage - Verkocht

Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!
Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!Gustave Asselbergs - litho 1964 uit kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!
  • Gustave Asselbergs (1938-1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/10
Litho van Gustave Asselbergs, gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Egale verkleuring van eerdere inlijsting. Wat licht papierverlies onderaan het blad, zie foto 3 en 4.

Gustave Asselbergs (1938-1967)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
54 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:20-09-2018 om 09:51
Eindtijd:04-10-2018 om 19:10
Biedingen (11)
Lasaurine
04 okt. / 18:20
€ 130
jwbttr
04 okt. / 18:20
€ 120
jwbttr
04 okt. / 07:52
€ 110
drusus
04 okt. / 07:52
€ 100
drusus
03 okt. / 09:13
€ 91
jwbttr
03 okt. / 09:13
€ 86
jwbttr
03 okt. / 09:13
€ 80
drusus
03 okt. / 09:13
€ 75
jwbttr
03 okt. / 08:48
€ 60
drusus
03 okt. / 08:48
€ 55
jwbttr
21 sep. / 20:00
€ 50