Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) - Verkocht

Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) kopen? Bied vanaf 45!
Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) kopen? Bied vanaf 45!Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) kopen? Bied vanaf 45!Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) kopen? Bied vanaf 45!Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) kopen? Bied vanaf 45!Gustave Asselbergs - Litho, Compositie in paars en geel(1966) kopen? Bied vanaf 45!
  • Gustave Asselbergs (1938-1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Litho uit 1966 van Gustave Asselberg. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Gustave Asselberg
Techniek:  Litho
Oplage: 4/20
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 45 x 55 cm
Afmeting blad (HxB): 56 x 77 cm
Conditie Werk:  De rechterbovenhoek is gekreukt. Er zitten wat vlekken op het werk.

Het werk verdient het om professioneel ingelijst te worden. Indien gewenst kunnen wij deze inlijsting voor u verzorgen.
ConditieRedelijk

De rechterbovenhoek is gekreukt. Er zitten wat vlekken op het werk.

Gustave Asselbergs (1938-1967)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (10)

Lid sinds 2019
270 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
77 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-02-2021 om 12:37
Eindtijd:27-02-2021 om 20:16
Lasaurine
27 feb. / 08:14
€ 45