Prachtige kleuren lithografie in zeer goede originele staat.
De afmetingen van het Arches papier zijn 57/75 cm. De binnenafmetingen zijn 50/65 cm.
De lithografie is zonder lijst
Korte biografie. Gustave Bolin werd geboren in Stocholm in 1920. Hij woonde vanaf 1921 echter in Parijs en bleef daar ondanks enkele onderbrekingen tot aan zijn dood in 1999. Gustave Bolin is een telg uit een familie van goudsmeden die de tsaren en de koninklijke familie van Zweden van juwelen voorzag. Gustave werkte tijdens het interbellum in de studio van de fauvist Othon Friez. Daarna gaat hij op zoek naar inspiratie en voorbeelden. In '43 ging hij op “pelgrimstocht” in de regio van Aix, op zoek naar Cézanne . Dan gaat hij weer terug naar Parijs om zich te vestigen in de studio die Pierre Tal-Coat hem had uitgeleend, gelegen in de wijk Plaisance. Het was de tijd van zijn eerste ontmoeting met Picasso en vele artiesten in de cafés van Montparnasse , de Dôme en de Coupole , in Saint-Germain-des-Prés in het beroemde Café de Flore de oorlog ontmoette hij Tal Coat en Giacometti. In 1948 heeft hij zijn eerste tentoonstelling in Galerie Pierre Loeb in Parijs. Daarna zullen er nog velen volgen. Zijn werk is opgenomen in vele musea en privécollecties overal in de wereld.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25