Gustave Camus - ingelijste litho - Verkocht

Gustave Camus - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 75!
Gustave Camus - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 75!Gustave Camus - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 75!
  • Gustave Camus (1914-1984)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste litho van Gustave Camus. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: XV/XXV. Afmetingen incl. lijst: H74 x b93 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b60 cm. Foto's van nummering en handtekening volgen.

De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.

Het werk kan worden opgehaald in Hoek van Holland. Binnen Nederland kan het verzonden worden met Postnl. I.v.m. de afmetingen kan het naar Belgie alleen met een koerier worden verzonden of worden opgehaald.  Kosten koerier: 85 euro voor Vlaanderen.

Conditie: in goede staat

ZZBEL

Gustave Camus (1914-1984)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (330)
Dit item is verkocht voor 132,00
Starttijd:08-03-2018 om 15:38
Eindtijd:19-03-2018 om 19:43
Biedingen (5)
bruc
19 mrt. / 19:09
€ 132
OudGemeentehuisOelegem
19 mrt. / 19:09
€ 122
OudGemeentehuisOelegem
19 mrt. / 17:41
€ 110
bruc
19 mrt. / 17:41
€ 100
bruc
19 mrt. / 00:57
€ 75