FA. (3)

Gustave Mattelé Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855

Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!
Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!Gustave Mattelé  Man met Belgische vlag - olieverf op canvas - 1855 kopen? Bied vanaf 300!

Gustave Mattele

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gustave Mattele

Afmetingen :
Beeldgrootte : 22,3 x 17,2 cm
Framemaat : 50,8 x 45,7 cm (22k bladgoud)
Uitstekende conditie.

Portret van Belgische Edelman met Vlag door kunstenaar Gustave P Mattelé, België, XIX
Olieverf op doek; Uitstekende conditie; Prachtig omlijst; Gesigneerd en gedateerd 1885
Dit is een mooi olieverf op Canvas portret van een gerenommeerde Belgische kunstenaar die actief was in het midden van de jaren 1800 tot de late jaren 1900. Het toont een heer, waarschijnlijk van adel, met een kraag en met een vlag.
België's adel, families, provincies, gemeenten, etc. had talrijke vlaggen, maar ik ben niet in staat om deze te identificeren. De vlag is drie-kleurige vlag en lijkt een deel van een kat of roofvogel hebben.
Het schilderij is gesigneerd "G. Mattelé 1885" in de linkerbovenhoek.
Frame: met de hand gesneden lindehouten frame met 22k bladgoud en met mooi rood fluweel. Artiest Titel plaat: "G.P. Mattele, Belgische XIX "(bladgoud, met de hand geschilderd).

Gustave Mattele

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:24-02-2015 om 17:12
Eindtijd:03-03-2015 om 17:12
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieNederland