FA. (2)

Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971

Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!Guus Hellegers - uniek werk van deze beeldhouwer uit 1971 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1327 verkochte items
Alle items van deze verkoper (125)
  • Guus Hellegers (1937)
Jaartal1971
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 41 cm (h x b)
Lijst39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk van de beeldhouwer Hellegers, gesigneerd en gedateerd 5 feb. 1971. Werk op papier wordt nauwelijks/nooit aangeboden.

Het papier is met enkele plakkers bevestigd achter passepartout en glas.

In een houten lijst (lichte slijtschade).

In goede gebruikte staat; links een kleine, goed gerepareerde scheur (ca 3 cm); voormalige plakresten aan de achterkant.

Guus Hellegers (1937)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1327 verkochte items
53 cm
39 cm
41 cm
27 cm
Starttijd:07-03-2022 om 19:01
Eindtijd:20-03-2022 om 19:49
Openingsbod€ 150
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland