Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie

Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie kopen? Bied vanaf 40!Guy Buffet omstreeks 1980 "Parade van de Chefs" - Kleurenlitho met een vrolijke kijk op de gastronomie kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Guy Buffet (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Guy Buffet geboren te Parijs in 1943 - Bekend Frans kunstenaar - "Parade van de Chefs".

Kleurenlitho uitgegeven in een gelimiteerde oplage, omstreeks 1980.

Genummerd 403/500 linksonder, rechtsonder gesigneerd Guy Buffet.

Afmeting van het blad ca. 50 x 63 cm., het beeld meet ca. 39.5 x 53 cm.

In een excellente staat !

Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 8,00 zijn voor rekening van de koper, verzending is voor risico van de koper.

De prent wordt uiteraard zeer zorgvuldig verpakt tussen kartonnen platen !

Voor opgave van de verzendkosten binnen Europa en wereldwijd, gaarne contact opnemen.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:27-04-2014 om 21:08
Eindtijd:04-05-2014 om 21:08

bwelfens
4 mei / 19:07
€ 40