Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV - Verkocht

Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!
Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!Guy Bulcke - Gesigneerde zeefdruk - zonder titel - III/XXV kopen? Bied vanaf 125!
  • Guy Bulcke (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie, gesigneerde zeefdruk van Guy (Van Den) Bulcke.
Oplage: III/XXV
Met droogstempel: 'Original Screen Belgium'
Gebaseerd op een werk op doek (1,90 x 2,20 m) van deze kunstenaar.
Zelden aangeboden!
Zeer goede staat, nooit ingelijst geweest.

Guy Bulcke (1931)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
79.5 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2022 om 08:48
Eindtijd:15-10-2022 om 20:07
ankevl
15 okt. / 17:54
€ 125