Guy Olivier - 'Hors d'oeuvre' (zwevend ingelijst), uniek werk - Verkocht

Guy Olivier - 'Hors d'oeuvre' (zwevend ingelijst), uniek werk kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Guy Olivier (1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst36 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hors d'oeuvre, gemengde techniekSpecificaties:

  • Afmeting:Beeldformaat: 18,5 x 27
  • Maat lijst:Formaat lijst: 27,5 x36
  • Handgesigneerd:Ja
  • Lijst:Blankhouten lijst, werk is zwevend ingelijst
  • Techniek:Gemengde techniek

  • Origineel werk van Guy Olivier, 'Hors d'oeuvre', gemengde techniek

    Stijlvolle blankhouten lijst, zwevend ingelijst

    Gesigneerd met potlood

Guy Olivier (1963)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (22)

567 verkochte items
27.5 cm
36 cm
18.5 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 08:08
Eindtijd:11-07-2020 om 21:08
Leonce38
11 jul. / 18:42
€ 295