Guy Vandenbranden - Zonder titel, zeefdruk (mooi ingelijst)

Guy Vandenbranden - Zonder titel, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Guy Vandenbranden - Zonder titel, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 70!Guy Vandenbranden - Zonder titel, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 70!Guy Vandenbranden - Zonder titel, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Guy Vandenbranden (1926-2014)
GesigneerdHandgesigneerd

Waarschijnlijk Vandenbranden’s bekendste werk in strakke zilverkleurige lijst, achter glas.  Handgesigneerd, gedateerd (1973) en genummerd (140 uit een oplage van 200 stuks).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 62cm x 84cm (incl. lijst), 45cm x 60cm (beeld)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:20-12-2014 om 21:59
Eindtijd:26-12-2014 om 21:59

ArenaAdvies
26 dec. / 15:29
€ 70