GW ten Hoet - AFRIKAANTJES MET VLINDER olieverf

GW ten Hoet - AFRIKAANTJES  MET VLINDER olieverf  kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 115,00

GW ten Hoet - AFRIKAANTJES  MET VLINDER olieverf  kopen? Bied vanaf 95!GW ten Hoet - AFRIKAANTJES  MET VLINDER olieverf  kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Gerarda Wilhelmina ten Hoet (1857-1939)
GERARDA ten HOET 1857 -1939 BLOEMSTILLEVEN MET VLINDER olieverf op paneel in de maat 24 x 32 cm gesigneerd links onder Ger ten Hoet in zwart geschilderd eiken lijstje in de maat 28 x 36 cm goede staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 115,00

Starttijd:01-01-2014 om 20:26
Eindtijd:08-01-2014 om 20:26

Biedingen (3):

gaitwesselink
8 jan. / 19:39
€ 115
pdrijvers
8 jan. / 18:16
€ 105
gaitwesselink
7 jan. / 15:55
€ 95