H. Houssart, Olieverf: Heide bij Nunspeet (Schaapskooi), handgesigneerd - Verkocht

H. Houssart, Olieverf: Heide bij Nunspeet (Schaapskooi), handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
H. Houssart, Olieverf: Heide bij Nunspeet (Schaapskooi), handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!H. Houssart, Olieverf: Heide bij Nunspeet (Schaapskooi), handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!H. Houssart, Olieverf: Heide bij Nunspeet (Schaapskooi), handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
  • H. Houssart

Kunstenaar: H. Houssart

Titel: Heide bij Nunspeet (Schaapskooi)

Techniek: Olieverf op linnen

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Afmetingen doek: 71 x 60 cm

Ingelijst: Nee

Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 20 euro (afmetingen > 100 x 50 x 50 cm).  De kosten voor België zijn 35 euro. Afhalen heeft de voorkeur i.v.m. risico glasbreuk.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

H. Houssart

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:27-04-2015 om 15:11
Eindtijd:18-09-2015 om 13:00