H. J. van PIGGELEN. -Haan en lijsters- Fraaie Pasteltekening. Gesigneerd.

 H. J. van PIGGELEN. -Haan en lijsters- Fraaie Pasteltekening. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
 H. J. van PIGGELEN. -Haan en lijsters- Fraaie Pasteltekening. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 45! H. J. van PIGGELEN. -Haan en lijsters- Fraaie Pasteltekening. Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Harry J. van Piggelen (1889-1961)
TypeTekening / Aquarel

H J van PIGGELEN. ( Leerling L Gestel ).

Titel: Haan en lijsters.

Materiaal: Pastel tekening.

Afmetingen lijst: 29 x 35 cm.

Afmetingen beeld: 23 X 29 CM.

In een mooi zwart lijstje met glas in de maat 29 x 35 cm.

Signatuur: Gesigneerd met monogram HJvP.

Jaar: niet bekend.

Conditie: Goede staat.

Verzending met Post,nl (Track en Trace) € 12,50 (NL)  Naar België  € 20,-

Starttijd:04-11-2017 om 19:51
Eindtijd:10-11-2017 om 19:51
Openingsbod€ 45
Objectlocatievoorschoten, Nederland