Hadeland - Kristallen figuur van een vos - Verkocht

Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!Hadeland - Kristallen figuur van een vos kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Hadeland (1762)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen7 cm x 7 cm x 4 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Kristallen figuur van een vos uitgevoerd bij Hadeland uit Noorwegen. Gemerkt aan de onderzijde.

In onbeschadigde conditie

Hadeland (1762)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
7
7
4
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 08:12
Eindtijd:16-12-2020 om 22:10
Swaantje
13 dec. / 09:48
€ 1