Hak - Canon, zeefdruk

Hak - Canon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!

Hak - Canon, zeefdruk

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Hak - Canon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!Hak - Canon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Typische jaren zeventig/tachtig zeefdruk op dik glad papier van Michael (?) Hak.  Handgesigneerd, gedateerd (1979) en genummerd (29 uit een oplage van 40 stuks).  Werk is in zeer goede conditie, afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 64cm x 90cm (blad), 44cm x 60cm (beeld).

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 10 euro).

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:30-08-2014 om 11:42
Eindtijd:13-09-2014 om 11:42

mmizzi
12 sep. / 09:20
€ 25