Hal Wichers - aquarel: bloemenmarkt in Amsterdam met de Munttoren

Hal Wichers - aquarel: bloemenmarkt in Amsterdam met de Munttoren kopen? Bied vanaf 250!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hal Wichers - aquarel: bloemenmarkt in Amsterdam met de Munttoren kopen? Bied vanaf 250!Hal Wichers - aquarel: bloemenmarkt in Amsterdam met de Munttoren kopen? Bied vanaf 250!Hal Wichers - aquarel: bloemenmarkt in Amsterdam met de Munttoren kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (202)
  • Hal Wichers (1893-1968)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen34.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst55 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Hal Wichers: Bloemenmarkt in Amsterdam met de Munttoren. Een heel andere voorstelling dan zijn gebruikelijke Indonesische. Afmetingen incl lijst: H55 x b44cm. Afmetingen H34.5 x b24.5 cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.

In goede staat

Hal Wichers (1893-1968)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4932 verkochte items
44 cm
55 cm
24.5 cm
34.5 cm

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2020 om 14:27
Eindtijd:27-01-2020 om 16:07

bevima
27 jan. / 15:47
€ 250