Han Krug - Aquarel "Huize Wendelen Canne" 1924 - Verkocht

Han Krug - Aquarel "Huize Wendelen Canne" 1924 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  Ars-gratia-artis
FA. (2)

Lid sinds 2017
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1924
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  "Huize Wendelen Canne"
Jaartal: 4 september 1924
Gesigneerd: Ja rechtsonder in potlood HK en l.o. datum. Titel achterop

Materiaal:  Aquarel op papier

Han Krug (1890-1977)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (2)

Lid sinds 2017
78 verkochte items
35.5 cm
26.5 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:03-01-2019 om 14:00
Eindtijd:07-01-2019 om 22:39
Atanatos
07 jan. / 22:32
€ 35