FA. (1)

Han Krug - Aquarel "Nieuwenhoorn" 1973

Han Krug - Aquarel "Nieuwenhoorn" 1973 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

258 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1973
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: "Nieuwenhoorn"
Jaartal: 16 januari 1973
Gesigneerd: Ja rechtsonder in potlood H K en l.o. titel

Sluit over 8d 0u 0m 42s
Openingsbod€ 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:20-05-2022 om 12:50
Eindtijd:05-06-2022 om 21:15