Han Krug - Bij Quiberon Bretagne - Aquarel - Verkocht

Han Krug - Bij Quiberon Bretagne - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Han Krug - Bij Quiberon Bretagne - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Bij Quiberon Bretagne - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Bij Quiberon Bretagne - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!Han Krug - Bij Quiberon Bretagne - Aquarel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1954
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Aquarel door Han Krug
Voorstelling van strand en zee bij Quiberon in Bretagne
Losbladig, beeldmaat 21x32
Getiteld en gedateerd in potlood r.o. 'Bij Quiberon Bretagne Fr.  21 juni '54'
Niet gesigneerd
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Han Krug (1890-1977)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
32 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-07-2018 om 13:01
Eindtijd:05-08-2018 om 16:50
daafse
25 jul. / 17:53
€ 25