Han Krug, Duinen Westenschouwen, Aquarel 1951

Han Krug, Duinen Westenschouwen, Aquarel 1951 kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel

Prachtige 'Hollandse' aquarel door Han Krug.

Voorstelling van de duinen bij Westenschouwen in Zeeland.

Losbladig, beeldmaat 17x34

Getiteld en gedateerd l.o. 'Westenschouwen' en '12 juli 57'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: €10 (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:30-09-2014 om 20:25
Eindtijd:07-10-2014 om 20:25

haharrie
4 okt. / 20:32
€ 30