Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916

Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916 kopen? Bied vanaf 40!
Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916 kopen? Bied vanaf 40!Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916 kopen? Bied vanaf 40!Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916 kopen? Bied vanaf 40!Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916 kopen? Bied vanaf 40!Han Krug - HAAGSE TEKENINGEN 1916 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

258 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening "Omgevallen bomen Haagsche Bosch" 20 sept. 1911

Tekening "Boonstoppelsloot" ca. 1916

Tekening "Zijkant Ridderzaal" ca. 1916

Tekening "Bomen" ca. 14 September 1916

Tekening "Kinderen" 5 Mei 1915

Sluit over 7d 22u 7m 40s
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:20-05-2022 om 12:50
Eindtijd:05-06-2022 om 21:07