Han Krug, Strand Brouwershaven, Aquarel 1957

Han Krug, Strand Brouwershaven, Aquarel 1957 kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Han Krug, Strand Brouwershaven, Aquarel 1957 kopen? Bied vanaf 30!Han Krug, Strand Brouwershaven, Aquarel 1957 kopen? Bied vanaf 30!Han Krug, Strand Brouwershaven, Aquarel 1957 kopen? Bied vanaf 30!Han Krug, Strand Brouwershaven, Aquarel 1957 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel

Sublieme aquarel door Han Krug

Strandgezicht bij Brouwershaven

Losbladig, beeldmaat 17x28

Gedateerd l.o. '9 juli '57', annoatatie r.o. 'Brouwershaven'

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:12-05-2017 om 13:38
Eindtijd:20-05-2017 om 13:38

jpmr5503
20 mei / 12:44
€ 30