Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/190 |
Een litho van de Nederlandse kunstenares Han Mes (1936). Afmetingen Blad: 34 x 50 cm. Afmeting Beeld: 17 x 20 cm. Hand gesigneerd en -genummerd met potlood. Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 26/190. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Prent 190, ook wel aangeduid als een nieuwe kring van verzamelaars van hedendaagse grafiek, was in de jaren zestig van de vorige eeuw bedacht door Louis Gans (1930-2012), oud-conservator van het Stedelijk Museum in Amsterdam en kunsthistoricus. Voor een vast bedrag per jaar konden mensen lid worden van Prent 190; ze ontvingen dan zo’n 10 bladen grafiek per jaar. Per prent werden 190 exemplaren gedrukt. Op die manier werd originele kunst bereikbaar gemaakt voor een breder publiek.
De leden wisten niet wat ze zouden krijgen, hoewel bekend was welke kunstenaars meewerkten. Het ging onder meer om Peter Alma, Dick Cassée, Corneille, Jef Diederen, Martin Engelman, Friso ten Holt, Willem Hussem, Jacqueline de Jong, Lucebert, Han Mes, Sam Middleton, Roger Raveel, Bram van Velde, Carel Visser, Co Westerik en Jakob Zekveld.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Wat lichte kreukels op het witte gedeelte, om het werk heen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 13-1-2022 om 20:36 |
Eindtijd | 6-6-2022 om 16:17 |