Olieverf op doek van Han Mes. Jaar: 2006. Titel: In het voorbijgaan. Afmetingen doek: H100 x b100cm.
Het werk is, links onder, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Han Mes is een schilder die graag met olieverf werkt. Zo is Mes in staat haar werk van lagen verf te voorzien om zo te komen tot een bepaalde textuur. Ze schildert graag harde schaduwpartijen en grote kleurvlakken. De voornaamste inspiratiebron van Han Mes is de mens, het leven, dit boeit haar mateloos.