Han Teng, Olieverf op linnen, Handgesigneerd,Orgineel

Han Teng, Olieverf op linnen, Handgesigneerd,Orgineel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Han Teng, Olieverf op linnen, Handgesigneerd,Orgineel kopen? Bied vanaf 30!Han Teng, Olieverf op linnen, Handgesigneerd,Orgineel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Han Teng (1978)

Kunstenaar Han Teng

Techniek Olieverf op Linnen

Opgespannen

Handgesigneerd

Afmeting 60 x 60

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:10-04-2017 om 13:51
Eindtijd:16-04-2017 om 21:51

Veilingzoeker
16 apr. / 00:14
€ 30