Han Teng - zonder titel - Verkocht

Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 30,00

Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Han Teng (1978)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij in sprekende kleuren.

Han Teng (1978)

Alle items van deze kunstenaar(9)
FA. (19)

1059 verkochte items
60 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-03-2019 om 14:09
Eindtijd:01-04-2019 om 17:11
Whabets
01 apr. / 14:51
€ 30