Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst

Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst kopen? Bied vanaf 45!
Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst kopen? Bied vanaf 45!Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst kopen? Bied vanaf 45!Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst kopen? Bied vanaf 45!Han van Hagen - Smidse Verkley - ets, in een fraaie lijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1109 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Han van Hagen (1944)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.5 cm x 19 cm (h x b)
Lijst29 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
  • Smederijmuseum Nieuwkoop: Smidse Verkley
  • plaatrand 12.5x19 cm
  • oplage 123/150
  • met potlood gesigneerd
  • in de druk linksonder titel en monogram HVH
  • achter passepartout en glas
  • in een elegante (dure) houten lijst

Han van Hagen (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1109 verkochte items
40 cm
29 cm
19 cm
12.5 cm

Starttijd:09-07-2021 om 09:14
Eindtijd:22-07-2021 om 19:45
Openingsbod€ 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland