Hank Laventhol - Plum mist - handgesigneerde en genummerde ets - Verkocht

Hank Laventhol - Plum mist -  handgesigneerde en genummerde ets kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Hank Laventhol (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Hank Laventhol

1927 - 2001

Plum mist

handgesigneerde en genummerde kleurets

oplage 300/136

afmetingen blad 76,0 x 56,0 cm

afmetingen beeld 60,0 x 42,0 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

Hank Laventhol (1927)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bone
FA. (14)

850 verkochte items
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:28-05-2014 om 23:57
Eindtijd:04-06-2014 om 23:57
rolfsmits
04 jun. / 20:39
€ 79