FA. (1)

Hannes D'Haese - Let's go crazy

Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Junta

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Hannes D'Haese (1965)
Jaartal2022
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Mixed media
Print op doek
Handgeschreven tekst
Handgesigneerd
Met echtheidscertificaat

Hannes D'Haese (1965)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Junta

19 verkochte items
100 cm
80 cm
Sluit over 6d 12u 29m 48s
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieStekene, België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-05-2022 om 12:04
Eindtijd:03-06-2022 om 22:33