Hannes D'Haese - You Mean everything to me

Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - You Mean everything to me kopen? Bied vanaf 99!
  • Hannes D'Haese (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hannes D'Haese - You mean everything to me
Handgeschreven tekst op print op textieldoek.
Handgesigneerd
Beperkte oplage
Rechtstreeks van de kunstenaar.
Niet ingelijst
Perfecte staat

Hannes D'Haese (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Junta
FA. (1)

43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
80 cm
100 cm
Starttijd:25-01-2023 om 17:15
Eindtijd:31-01-2023 om 20:42
Openingsbod € 99
ObjectlocatieStekene ,  België
VerzendingAlleen binnen Europa