Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal - Verkocht

Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Code: horizontaal amputaal kopen? Bied vanaf 50!
  • Hannes Postma (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
Lijst66 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Litho van Hannes Postma, met potlood gesigneerd en genummerd 11 / 75. Ingelijst in aluminium lijst. De conditie van het geheel is zeer goed.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda, wat de voorkeur heeft Verzending is mogelijk via Swift Koerier, op kosten van de koper.

Zie ook de ets met dezelfde afbeelding.

Het werk van Hannes Postma behoort tot de Nieuwe Figuratie, met als bekendste vertegenwoordiger Raveel. Opvallende overeenkomsten in het werk van schilders die tot de Nieuwe Figuratie worden gerekend zijn: de combinatie van figuratieve en abstracte elementen, een spanning tussen het platte vlak en de illusie van ruimte, fel kleurgebruik, scherpe contouren en popart elementen.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2020 om 22:11
Eindtijd:26-01-2020 om 19:36
rolfarthur
26 jan. / 14:31
€ 50