Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 - Verkocht

Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
  • Hannes Postma (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho door Hannes Postma. Titel: Doppel: AB. Jaar: 1968. Afmetingen blad: H63.5 x b49cm. Afmetingen voorstelling: H42.5 x b31,5cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Postma werd opgeleid aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam, maar vormde zich als schilder grotendeels zelf. Hij maakte onder meer schilderijen, etsen, litho's, wandschilderingen, houtskooltekeningen en sculpturen. Postma won diverse internationale prijzen, waaronder de 1e prijs op de internationale triënnale voor kleurgrafiek in Grenchen (1964), de Prix de la Critique in Parijs) 1965, de A. Schwarzprijs (1966) en de grote prijs op de biënnale in Krakau (1966). Remco Campert gaf in 1984 de bundel Zeven vrijheden uit, met gedichten bij etsen van Postma.

Postma was van 1971 tot 1988 naast Klaas Gubbels en Kees Franse als docent verbonden aan de Rotterdamse Academie, tot zijn leerlingen behoorden Cees de Gast en Anton Vrede. Hij sloot zich aan bij de Liga Nieuw Beelden en De Groep Haarlem.

J.G.M. Postma overleed in 2020 op 87-jarige leeftijd.

In goede staat. Langs de linker rand, zit een vouw.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 22:59
Eindtijd:17-08-2022 om 19:56
kwink
17 aug. / 18:17
€ 45