Hannes Postma, Voetstappen aan de kust, Kleurlitho - Verkocht

Hannes Postma, Voetstappen aan de kust, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Hannes Postma, Voetstappen aan de kust, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 30!Hannes Postma, Voetstappen aan de kust, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 30!Hannes Postma, Voetstappen aan de kust, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 30!Hannes Postma, Voetstappen aan de kust, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Hannes Postma (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurlitho door Hannes Postma.

Voorstelling van voetstappen aan de kust.

Losbladig, beeldmaat 35x50, bladmaat 50x64

Gesigneerd r.o. 'HPostma' en l.o. in de plaat 'Postma 1972'

Genummerd l.o. '166/190', afkomstig uit serie Prent 190

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:05-12-2015 om 20:51
Eindtijd:14-12-2015 om 14:51
3wfactorij
05 dec. / 20:55
€ 30