Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Stijl | Minimalistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | IX/XV |
Fraaie lithografie van Hannes Postma .
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-6-2023 om 10:47 |
Eindtijd | 14-7-2023 om 15:16 |