Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Olieverf op doek van Hannie Bal. Titel: geometrische voorstelling. Afmetingen doek H45,5 x b65 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd en genummerd met naam en adres. Zie foto. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Hannie Bal (1921-2012) is een schilder uit de NIEUWE HAAGSE SCHOOL. Opgeleid in Antwerpen en aan de Koninklijke Academie in Den Haag, waar zij ook les heeft gehad van haar toekomstige echtgenoot Willem Schrofer. Hannie Bal is lid geweest van de nu steeds bekender kunstenaarsgroep VERVE samen met echtgenoot Willem Schrofer.
Werk van Hannie Bal is onder andere te vinden in de collectie van het Gemeentemuseum Den Haag
literatuur ver Hannie Bal : Hannie Bal, Reisimpressies en stillevens, schilderijen, aquarellen en tekeningen
Conditie | Goed | ||
Goed | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 10-8-2018 om 15:12 |
Eindtijd | 17-8-2018 om 22:51 |