Hannie Mein - 3 objecten

Hannie Mein - 3 objecten kopen? Bied vanaf 55!
  • Hannie Mein (1933-2003)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen14 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Vaasje, koffiemok en waxinelichthouder van keramiek

Het vaasje verkeerd in zeer goede conditie, de mok in goede conditie, d.w.z. weinig gebruikt en onbeschadigd, de waxinelichthouder is gebruikt maar in goede conditie.

Hannie Mein (1933-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  Linda1956

Lid sinds 2022
0 verkochte items
12
14
12
Starttijd:05-05-2022 om 11:49
Eindtijd:17-05-2022 om 19:56
Openingsbod € 55
ObjectlocatieAalden,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland