Hanno Edelmann: Lithografie, Vrouw met duif - Verkocht

Hanno Edelmann: Lithografie, Vrouw met duif kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Hanno Edelmann

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Hanno Edelmann
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Hanno Edelmann. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Hanno Edelmann
Titel: Vrouw met duif
Lithografie, gesigneerd
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Hanno Edelmann

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:24-04-2017 om 20:23
Eindtijd:06-05-2017 om 19:23
DJvR
06 mei / 18:44
€ 1