Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen, zitten wat kreukels en een scheurtje. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 14-5-2021 om 12:26 |
Eindtijd | 17-5-2021 om 21:38 |