Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 - Verkocht

Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!Hans Abbing - Ets: Naakt - 1983 kopen? Bied vanaf 55!
  • Hans Abbing (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekDroge Naald
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/20
Ets van Hans Abbing uit 1983. Nummer: 5/20. Afmetingen blad: H32.5 x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b29.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

De voorstelling is in zeer goede staat. Wat kreukels op de witte randen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Hans Abbing (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  KiewitKunst
1516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (592)
49.5 cm
32.5 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd12-7-2020 om 15:38
Eindtijd10-8-2020 om 20:16