Judith Braun - De Engelbewaarder
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd.
Rein Kamphorst - Blauw-Rode-Bergen
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/20 |
Conditie | Zeer Goed | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. Wat kreukels op de witte randen | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 12-7-2020 om 15:38 |
Eindtijd | 10-8-2020 om 20:16 |