Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
JC 233
Hans Abbing
Ets 6/10
1990
Ingelijst: 40x40 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.
VerzendingConditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 26-10-2018 om 14:34 |
Eindtijd | 2-11-2018 om 14:16 |