Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Houtskool |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88.5 x 82.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hans
Abbing Utrecht, 14 maart 1946) is een Nederlandse kunstenaar, econoom
en socioloog.
Na
zijn studie economie aan de Rijksuniversiteit Groningen, waaraan hij
cum laude is geëindigd, werkte hij aanvankelijk in Groningen en
later enkele jaren bij het ministerie van Cultuur, Recreatie en
Sociaal Werk. In 1978 ging hij studeren aan de Gerrit Rietveld
Academie in Amsterdam, die hij in 1983 met een diploma verliet.
Aanvankelijk maakte hij veel schilderijen en grafische afbeeldingen,
maar later begon hij zich meer bezig te houden met tekeningen, vaak
koppen en naakten in kleur en fotografie, waarin hij zwaar gebruik
maakte van vervorming.
Ondertussen
hield hij van en houdt hij zich ook bezig met economie, met name de
kunsteconomie. Van 1990-2005 gaf hij les aan de Rotterdam
Erasmus Universiteit, waar hij in 2002 afstudeerde. Abbing was van
september 2005 tot augustus 2008 buitengewoon hoogleraar
kunstsociologie aan de Universiteit van Amsterdam, waar hij
Boekman-voorzitter was.
Publicaties
Conditie | Goed | ||
Tekening 100%, lijst heeft wat kleine krasjes, zie foto | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 3-12-2019 om 22:05 |
Eindtijd | 7-12-2019 om 22:55 |