FA. (6)

Hans Abbing - Krijttekening - 1992

Hans Abbing - Krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Hans Abbing - Krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 250!Hans Abbing - Krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 250!Hans Abbing - Krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 250!Hans Abbing - Krijttekening - 1992 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
  • Hans Abbing (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Krijttekening  van Hans Abbing. Jaar: 1992. Afmetingen blad: H74.5 x b70.5cm. Het werk is links onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Aquarel van Gerard van der Laan. Titel: bomschuiten in de branding. Afmetingen incl lijst: H59 x b83cm. Afmetingen voorstelling: H45 x b68.5cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden/ophalen: Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

In goede staat

Hans Abbing (1946)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
70.5 cm
74.5 cm
Starttijd:24-01-2022 om 14:16
Eindtijd:02-02-2022 om 19:09
Openingsbod€ 250
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd