Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Karakteristiek werk van Hans Abbing. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘86) en genummerd (20/40). In mint conditie.
Afmetingen: 28cm x 19cm (blad), 15cm x 13cm (beeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-8-2020 om 18:28 |
Eindtijd | 11-8-2020 om 12:03 |