Hans Abbing - Mannelijk naakt zeefdruk voor het AIDS fonds

Hans Abbing - Mannelijk naakt zeefdruk voor het AIDS fonds kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Djvb83

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Hans Abbing (1946)
Jaartal1990
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Mooi werk van Hans Abbing die gemaakt is in zijn begin periode
Deze afbeelding is gebuikt voor het aidsfonds.

Eventueel meerdere beschikbaar

Hans Abbing (1946)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  Djvb83

Lid sinds 2017
1 verkochte items
50 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-08-2019 om 20:26
Eindtijd:27-01-2020 om 15:49

Jandebecker
27 jan. / 01:44
€ 20